Kusový koberec My Calypso 885 blue kruh

Kusový koberec My Calypso 885 blue kruh (Rozměry koberců 80x80 (průměr) kruh)
Loading...
Značka: Obsession
1 149 Kč 4 449 Kč 6 999 Kč od 1 149 Kč 950 Kč bez DPH 3 677 Kč bez DPH 5 784 Kč bez DPH od 950 Kč bez DPH
Kód: MK187330 MK187331 MK187332 Zvolte variantu
Heboučký kruhový koberec s fantastickým motivem. Jednak má poutavý 3D efekt a také odlišně zbarvené konce vláken, což vytváří úžasnou podívanou. Jedná se o ručně vyráběný kousek z mikpropolyesteru, a proto je měkký, hebký a hřejivý. Tomu napomáhá i vysoký vlas typu shaggy. Koberec se pro své vlastnosti nejlépe hodí do ložnice nebo obývacího pokoje. Detailní informace
Rozměry koberců
Zvolte variantu
80x80 (průměr) kruh
160x160 (průměr) kruh
200x200 (průměr) kruh
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost - do 15 prac. dnů odešleme (>5 ks) Dostupnost - do 15 prac. dnů odešleme (>5 ks) Dostupnost - do 15 prac. dnů odešleme (>5 ks) Zvolte variantu

Detailní popis produktu

Objevte dokonalou kombinaci atraktivního designu, luxusní měkkosti a praktické funkčnosti koberců MY CALYPSO od německého výrobce Obsession. Jedná se o ručně vyráběné kousky z jemného mikropolyesteru s velmi vysokým vlasem. Proto se vyznačují fantasticky hebkým povrchem, který si zamilují vaše chodidla. Koberce jsou nejen příjemné, ale také hřejivé, což oceníte především u pohovky nebo postele. Na atraktivitě jim dodává i poutavý 3D efekt a jiné zbarvení špiček vláken. Rubová strana je tvořena bavlnou, jsou obšité ze všech stran a kompatibilní s podlahovým topením. V neposlední řadě se mohou pyšnit certifikátem OEKO-TEX, který zaručuje nezávadnost koberců. Koberce můžete jednoduše vysávat, avšak bez použití rotačního kartáče, aby nedošlo k poškození vláken. Skvrny očistěte mokrým hadříkem.

Obsession

Poznejte koberce Obsession

Mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vznikl teprve v roce 2012. Za tak krátkou dobu si však vybudoval silnou pozici na trhu zejména díky svým originálním a barevným moderním kolekcím a používání špičkových materiálů. Tým mladých designérů vytváří vzory, jaké nenajdete nikde jinde a nebrání se ani používání v kobercovém světě nevídaných materiálů, jako je například kůže nebo imitace srsti. Část výroby probíhá v Německu a část v Turecku či Indii. Mezi koberci výrobce Obsession najdete i tzv. hand-loom koberce, tedy ručně tkané.

stáhnout pdf katalog Katalog Obsession v PDF (vše dovezeme do 4 týdnů)

Webové stránky výrobce Obsession, zobrazit nabídku koberců Obsession

Nabídka Obsession


Ke stažení:

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednobarevné kusové koberce
EAN: Zvolte variantu
Barva: Modrá
Celková výška: 33 mm
Výška vlasu v mm: 28 mm
Celková váha: 1950 g/m2
Materiál: Syntetický - umělý (vegan)
Specifikace materiálu: Mikropolyester
Typ vlasu: Shaggy - vysoký, měkký
Podklad: Bavlna
Certifikáty, udržitelnost: Certifikát Öko-Tex, Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů
Styl: Jednobarevný, Přímořský
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Antistatický, Dobrá tepelná a zvuková izolace, Vhodný pro podlahové topení, Extra jemný
Další vlastnosti: 3D efekt, Měkký - příjemný na dotyk
Určení dle místnosti: Obývací pokoj, Ložnice
Země původu: Čína
Lemování, obšití: Po celém obvodu
Třásně: Ne
Způsob výroby: Ručně všívaný (hand-tufted)
Tvar: Kruh
Typ produktu: Kusový koberec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Kusový koberec My Calypso 885 blue kruh (Rozměry koberců 80x80 (průměr) kruh)
Kusový koberec My Calypso 885 blue kruh
1 149 Kč 4 449 Kč 6 999 Kč od 1 149 Kč 950 Kč bez DPH 3 677 Kč bez DPH 5 784 Kč bez DPH od 950 Kč bez DPH
×

Splátková kalkulačka ESSOX